post

Pohár je v Holyni

Třináctý Piškotův pohár je zdárně za námi a putovní trofej se letos poprvé podívá do Holyně, ale tam je taky hezky. Tamní Real, který se turnaje zúčastnil poprvé, porazil ve vyrovnaném finále celek Jedna noha netleská až v penaltovém rozstřelu. Právě penalty rozhodly o postupu Jedné nohy v semifinále proti pětinásobnému vítězi Torolce.

Ta si pak v zápase o třetí místo poradila s Forejtem B, který lze i tak považovat za jedno z příjemných překvapení turnaje, neboť se od něj kromě ostudy neočekávalo vůbec nic.

Turnaje se zúčastnil rekordní počet mužstev, což odnesla elita pořádajícího týmu, která skončila devátá, což se dosud nikomu nepodařilo. Celkové pořadí ještě přehledně:

  1. Real Holyně
  2. Jedna noha netleská
  3. Torolka
  4. Forejt B
  5. Na zdraví pana Macháčka
  6. Koza znezaneřáděná (13. účast!)
  7. Tutto Bene
  8. Deník N
  9. Forejt A

Hrálo se za proměnlivého počasí, ale nebylo to zas tak zlé (asi tak třetí nejhorší počasí v historii). Kromě nějakých dílčích výměn názorů to letos proběhlo z našeho pohledu velmi v pohodě.

Nicméně ne vše z hlediska organizace bylo stoprocentní, čehož jsme si všimli i my. Budeme každopádně rádi za vaši zpětnou vazbu a návrhy na zlepšení do příštího roku. Změnu losování navrhovat nemusíte, to už víme, že bude jinak.:-)

Jaké budou dozvuky poháru? Zítra nebo pozítří zveřejníme na stránkách http://www.piskotuvpohar.cz fotoalbum a budeme rádi, pokud nám pošlete odkaz na své či je rovnou připojíte do sdíleného alba. Kromě toho přibude i klasická reportážní dojmologie na Řízkových stránkách. Pokud byste někdo také cokoli sepisoval, budeme rádi na upozornění či odkaz.

Poslední věc: chtěli jsme vám ještě jednou poděkovat, že jste se rozhodli sobotu strávit tímto způsobem, opravdu to nebereme jako samozřejmost. Díky, že jste s sebou vzali i rodiny a děti a ty mladé atlety s oštěpy. Děkujeme rozhodčím, kteří toho musejí mít po dnešku dost, ale byli výborní. Děkujeme Milanovi za dárky z Tipsportu, Jimimu za nápoje z pivovaru Horymír a Deníku N za kvalitní čtivo a zápisníky. Díky Filipovi za online reportáž. Díky Kasperovi, že dokázal od všech vybrat peníze a nepropil je, díky jedné Hance za focení a druhé Hance za pomoc s diplomy a chaosem při vyhlašování. A díky lidem z Hrabákovy, že nás z hřiště nevyhodili, přestože jsme přešvihli zaplacený pronájem. Dík Marušce, že měla na krku Hedu, zatímco jsem si hrál. Dík Vaškovi, že je na něj spoleh.

Tak zas za rok!

Za organizátory

Lukáš a Vašek

P. S. Kdybyste někdo měl dodatečně zájem o „merch“, tedy o placky, resp. spíš placičky, případně loňské podtácky, dejte vědět, ještě jich pár je (předání/poslání vymyslíme).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *