Propozice sedmého ročníku

Termín: sobota 25. března (sobota).

Místo konání: ZŠ Pošepného / Hrabákova

Harmonogram: 9:00-9:30 prezence, placení startovného, seznámení s terénem apod. 10:00 zahájení 10:00-12:45 zápasy ve skupinách 13:00-14:45 play-off a zápasy o konečné umístění 15:00 vyhlášení vítězů, předání ocenění 15:15-nekonečno pozápasové hodnocení v hospodě u hřiště či kdekoli jinde Startovné: 1000,- za tým. Zálohu na startovné nepožadujeme. Věříme, že kdyby někdo fakt nemohl, dal by nám v rozumném předstihu vědět.

V ceně: tatranky, ovoce, voda apod. šatny, sprchy poháry pro vítěze i za účast, individuální ocenění, drobnosti od případných sponzorů

Hrací systém: 2 skupiny po 5 účastnících hrané paralelně na dvou hřištích. V nich se utkají každý s každým (celkem 20 zápasů). Z každé skupiny postoupí nejlepší dva týmy do semifinále. Třetí tým ze skupiny A se posléze utká s třetím týmem ze skupiny B o páté místo apod. Neúspěšní semifinalisté hrají o třetí místo. Vítěz finále získává putovní pohár a další ceny.

Hrací doba: 1×15 minut, finále 2×10 minut Pravidla: Hrajeme podle pravidel Hanspaulské ligy – http://www.psmf.cz/dokumenty/pravidla-maleho-fotbalu-5-1/. S jedinou výjimkou – pokud rozhodčí udělí žlutou kartu, následuje vyloučení na dvě minuty nebo do inkasování branky. Po červené kartě je hráče vyloučen do konce zápasu.

Všichni hrají na vlastní nebezpečí a ve vlastním zájmu ohleduplně.

Přihlášení účastníci: Tutto Bene B TJ Pětapůl Na zdraví pana Macháčka FC Texas Nové Strašecí Torolka Koza Znezaneřáděná Stodůlecký piráti FC Forejt Dream team Jedna noha netleská

Rozhodčí: Zajištěni.

Kontakt na pořadatele: Lukáš Werner 724 144 246, Václav Špirek 721 569 427

Prosba: Máte-li tip/kontakt na fotografa/kameramana, který by to naše kopání zaznamenal, dejte vědět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *